نتایج جستجو برای عبارت :

13- واتسون، موسس شرکت IBM

آقای واتسون موسس شرکت IBM  میگه: راه رسیدن به موفقیت، چند برابر کردن میزان شکست هایمان است! 
ادیسون مخترع لامپ و 1092 اختراع دیگر میگوید : من یاد گرفتم که لامپ از این 1000 تا روشی که من امتحان کردم روشن نمیشود، حتما یک روش دیگه ای داره! 

حیدرجان ،جان جانان (موسس هیچ شرکتی، مخترع هیچ دستگاهی، خالق هیچ اثری...) نظر مخالفی با اینها دارد !!! او میگوید:
 راه رسیدن به موفقیت این است که فقط یکبار، نهایتا چند بار که تلاش کردم بایییییدددددد نتیجه بدهد! اگر نده
شرلوک: ببینم واتسون منظورش از بهترین کاراگاهه دنیا منم دیگه!؟
واتسون: به نظرم منظورش همینه...
شرلوک: امممم... امیدوارم حداقل وبلاگش از مال تو بهتر باشه!
واتسون: هی! من تمام پستای وبلاگمو درمورد تو نوشتم بعد میگی امیدوارم وبلاگش از مال تو بهتر باشه؟
شرلوک: گفتم که وبلاگ تو همه چیز رو خیلی احساسی نشون داده! چون البته نویسنده اون وبلاگ یه ادم احساسیه!
واتسون: حداقل بهتر از مال توئه که  درمورد دویست نوع تنباکو نوشتی و توش مگس هم پر نمیزنه!
شرلوک: من
خب،
الآن که دارم اینا رو تایپ میکنم، یک پست وبلاگ نیست! بیشتر حال وقتی رو دارم که مجبورم بشینم و پیک نوروزی رو حل کنم!
کریس تماس گرفت و "تکلیف" کرد که حتماً یه چیزی بنویسم.
خب آخه چرا؟! :)
یاد "جان واتسون" می افتم که وقتی دکترش بهش گفته بود اتفاقاتی که برات می افته رو بنویس، جواب داد: "هیچ اتفاقی برای من نمی افته"!
...
داستان پشت پرده یک اکتشاف
تصویر پراش پرتو xاز بلور dnaتوسط روزالیند فرانکلین تهیه شده بود .
موریس ویلکینزِ فیزیکدان بدون اطلاع فرانکلین ، این تصویر را از اتاق کار فرانکلین برداشته و تحویل واتسون و کریک میدهد . 
آن‌ها براساس تصویر گرفته شده توسط فرانکلین، مدل مولکولی dnaرا ارائه می کنند. 
متاسفانه فرانکلین، براثر کار زیاد با پرتو xبه سرطان تخمدان مبتلا شده و فوت میکند
بعد ازفوت فرانکلین ، واتسون و کریک موفق به دریافت جایزه نوبل می شوند .
در کن
روند تشکیل و ثبت شرکت سهامی خاص 
1- در شرکت های سهامی خاص، تشکیل مجمع عمومی موسس الزامی نیست و ارائه مدارک ذیل به مرجع ثبت شرکت ها کافی است. ( م 82 ل. ا. ق. ت )
2- جلب نظر کارشناس رسمی دادگستری برای تقویم آورده های غیرنقدی ضروری است و نمی توان آورده های غیرنقد را به مبلغی بیش از ارزیابی کارشناس قبول کرد. ( م 82 ل. ا. ق. ت )
3- موسسین شرکت که همان سرمایه گذاران شرکت باشند، مدارک ذیل را به مرجع مربوطه تسلیم می کنند : (م 20 ل. ا. ق. ت )
- اظهارنامه ثبت که به امضای هم
"رؤیاهای خود را دنبال کنید، درگیر زندگی و چیزهای جدیدی شوید که برایتان جالب است.
اگر می‌خواهید کسب و کاری به راه بیاندازید، مطمئن شوید که درباره سرگرمی مورد علاقه یا موضوعی باشد که برایتان جذاب است.
این‌طوری زندگی بهتری خواهید داشت. هدفتان انجام کاری، صرفاً برای پول درآوردن، نباشد."
                                                            سر ریچارد برانسون

راز موفقیت در کار و زندگی از زبان موسس بیش از 300 شرکت ؛ ریچارد برانسون که
⚛ساختار بنیادین انجمن علمی روانشناسی و علوم تربیتی 
دانشگاه پیام نور مرکز فردوس 
27 اردیبهشت 1398
محمود هوشنگ نژاد 
دبیر هیات موسس انجمن علمی 
—-----------------------------------
اعضای هیات موسس انجمن علمی
تعریف شرکت سهامی:
شرکت سهامی شرکتی است که سرمایه آن به سهام تقسیم شده و مسئولیت صاحبان سهام محدود به مبلغ اسمی سهام آن ها است، در شرکت های سهامی ، سرمایه هرشرکت سهامی به قسمت های مساوی تقسیم شده است که هر قسمت آن را سهم می نامند.

انواع شرکت سهامی
شرکت سهامی به دو نوع تقسیم می شود: سهامی عام و سهامی خاص
نوع اول شرکت های سهامی عام هستند که موسسین آن ها قسمتی از سرمایه شرکت را از طریق فروش سهام به مردم تامین می کنند. برای تشکیل شرکت سهامی عام ، و
عنوان کارآموزی: گزارش کار آموزی در نمایندگی مجاز سایپا
محل کارآموزی: نمایندگی شرکت سایپا واقع در مبارکه اصفهان
دسته: مکانیک
فرمت فایل: WORD (قابل ویرایش)
تعداد صفحات: 45
فهرست مطالب: جهت مشاهده فهرست مطالب این کارآموزی اینجا کلیک نمایید
زمینه: #اینترنت
نوع فعالیت : #رستوران_اینترنتی
حتما خیلی ها از شما اسم برند زود فود به گوشتون خورده این بنگاه اقتصادیه اینترنتی کارشو به این صورت شروع کرد که ابتدا با بهترین رستوران ها و پرمشتری ترین رستوران ها ی هر منطقه . قرارداد بست به این شرط که رستوران ها بابت غذایی که از اونها : شرکت زود فود تهیه می کنه مثلا 1 تومان تخفیف قرار بده و شرکت هم بخشی از این تخفیف و خودش بر می داره بخشی از این تخفیف و به مردم می ده البته روزهای تعطیل معمولا
ویکتوریا سکرت Victoria’s Secret را
می توان یکی از پر تقاضا ترین برند ها در زمینه عطر و ادکلن و اسپری بدن
در ایران دانست. اما شهرت و آوازه این برند جهانی است. در این مطلب قصد
داریم بیوگرافی این شرکت مشهور را برای شما بیان کنیم تا با این برند
آمریکایی بیشتر آشنا شوید. چهل سال پیش یعنی در سال ۱۹۷۷ شرکت Victoria’s Secret در ایالت کالیفرنیا در ایالات متحده آمریکا تاسیس شد. البته در حال حاضر دفتر مرکزی این شرکت در ایالت اوهایو قرار دارد. روی ریموند موسس ویکتور
یک فعالیت جدید، ابتدا با تلاش سخت کوشانه موسس آن و یا "دارایی شخصی محصول عرق جبین " و تامین بودجه از منابع دیگر مانند "دوستان و یا افراد خانواده" و سپس از طریق "فرشتگان"، یعنی افراد ثروتمندی که سرمایه گذاری آنان حد اقل برای موسس نشانه حسن نیت آنان است و به تعهد سرمایه گذاری از سوی صندوق های سرمایه ریسک پذیر که توسط افراد حرفه ای کنترل شده و در انگلیسی با واژه اختصاری "وی سی" شناخته می شوند منجر می گردد، آغاز می شود. یک یا دو دور دیگر از تخصیص بودج
مرحله اول: (مرحله تشکیل و تحصیل اجازه پذیره نویسی) -1 دو نسخه طرح اعلامیه پذیره نویسی که بایستی به امضاء کلیه موسسین رسیده باشد. 2-دو نسخه اظهارنامه ی تکمیل شده 3-دو نسخه طرح اساسنامه تکمیل شده 4-تصویر برابر با اصل مدارک احراز هویت موسسین 5-اصل گواهی بانکی مبنی بر پرداخت سرمایه (حداقل 35% از 20 % سرمایه تعهد شده)
مرحله دوم:( مرحله ایجاد و ثبت شرکت های عام سهامی) 1-دو نسخه اساسنامه که به تصویب مجمع عمومی موسس رسیده باشد 2-دو نسخه صورتجلسه مجمع عمومی موسس
موسس «آپارات» اعلام کرده است که به دلیل اعمال تحریم‌های بین‌المللی سرویس‌ آنها از دسترس خارج شده است. 

بنابر گزارش پیوست، محمدجواد شکوری در توییت خود اعلام کرد که به دلیل اعمال #تحریم‌ های بین‌الملی از طرف شرکت ثبت کننده دامنه، این سرویس اشتراک‌گذاری ویدئو بدون اطلاع قبلی از دسترس خارج شده است. او در این توییت تاکید کرده که در حال انتقال به شرکت ثبت دامنه جدید هستند و امیدوار است که این فرایند بیشتر از یک روز زمان نبرد. 

همچنین او در
((
...همانطور که هنوز با دقت به کاغذ نگاه میکرد با خودش فکر میکرد که چطور این دفعه مایکرافت تا این حد خلاف عادت همیشگی رفتار کرده است!... بالاخره گره ابروها را باز میکند و یک نفس کوتاه میکشد. کاغذ را تا میزند و میبیند که آن پسربچه هنوز آنجا ایستاده است!- چیز دیگه ای هم هست؟- حق الزحمه ی من رو نداید آقا!- آها! خیلی خب! [جان کاغذ را توی جیب کاپشنش میگذارد و از آن یک سکه بیرون آورده و به پسربچه میدهد] بیا اینو بگیر...- کم نیست؟- نه فکر کنم کافیه.پسر بچه میخوا
همان طور که می دانیم ، یک شرکت خارجی جهت
فعالیت در کشور ایران باید در چارچوب مقررات ایران به فعالیت بپردازد.
شرکت های خارجی جهت فعالیت در ایران لازم است شرکت فرعی خود را همانند سایر
شرکت های تجاری داخلی موضوع ماده 20 قانون تجارت به ثبت برسانند. ماده 1
قانون ثبت شرکت ها، چنین شرکتی را ایرانی معرفی می نماید. طبق این ماده : "
هر شرکتی که در ایران تشکیل و مرکز اصلی آن در ایران باشد شرکت ایرانی
محسوب است ". البته این ماده 2 شرط را برای تابعیت ایرانی
قوانین و مقررات ثبت شرکت خارجی در ایران
به منظور ثبت شرکت خارجی یا ثبت شعبه خارجی در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی شرکت متقاضی باید ابتدا دارای یک شرکت اصلی یا مادر در کشور خود باشد. در واقع ارائه مستندات شرکت مادر و متقاضیان موسس ثبت شعبه در ایران نشان دهنده اعتبار شرکت می باشد. به منظور اطمینان از این موضوع باید مدارک معتبری توسط مراجع ذی صلاح از کشور متقاضی ارائه شود و سپس باید این مدارک توسط کنسولگری ایران در کشور متقاضی تایید شود.

ث
شرکت سهامی خاص ، شرکتی است که مؤسسین آن وظیفه تأمین سرمایه مورد نیاز شرکت را دارند و سرمایه به قطعات سهام تقسیم می شود .در شرکت های سهامی هر یک از صاحبان سهام به میزان سهامی که در اختیار دارند مسئول تعهدات شرکت هستند .شرکت سهامی خاص نمی تواند سهام خود را مانند شرکت سهامی عام توسط بانک عرضه کند و یا به صورت پذیره نویسی یا به فروش رساندن از آن بهره ببرد .
سرمایه حداقلی لازم برای تشکیل شرکت سهامی خاص 100 هزار تومان می باشد .تشکیل مجمع عمومی موسس در
به نام خدا
سایت مشارکت ها| نقش
موسس| منوی اطلاعات فردی
ثبت اطلاعات فردی موسس در سایت
مشارکت ها
1-     با نقش موسس وارد سایت www.mosharekatha.irشده
2-     از منوی اطلاعات فردی  و
انتخاب گزینه اطلاعات کاربر می توانید مشخصات فردی موسس-مدرک
تحصیلی- تصویرمدارک مختلف (صفحه اول شناسنامه ،کارت ملی،عکس پرسنی،کارت پایان
خدمت، آخرین مدرک تحصیلی) -مشاغل دیگر موسس - نماینده حقوقی  را ثبت نمایید.

آموزش تصویری مطلب بالا
در این پارت از وبلاگ سعی دارم شما رو با یکی از ابر برنامه ساز های قرن 21 اشنا کنم . غول برنامه سازی که بیشتر برنامه های موجود در گوگل پلی با ان ساخته شده اند ، طبق آمار رسمی سایت بنین المللی اکوپ 19 هزار تا از شبکه های اجتماعی موجود در گوگل پلی با این غول برنامه ساز ساخته شده اند.
گفته می شود که موسس این وبسایت فردی به نام ساتوشی ناکاموتو می باشد (موسس بیت کوین) ، همان طور که بیت کوین در ناشناسی کامل به سر می برد ، مدیر این وبسایت هم در حال حاضر ناشن
در این پارت از وبلاگ سعی دارم شما رو با یکی از ابر برنامه ساز های قرن 21 اشنا کنم . غول برنامه سازی که بیشتر برنامه های موجود در گوگل پلی با ان ساخته شده اند ، طبق آمار رسمی سایت بنین المللی اکوپ 19 هزار تا از شبکه های اجتماعی موجود در گوگل پلی با این غول برنامه ساز ساخته شده اند.
گفته می شود که موسس این وبسایت فردی به نام ساتوشی ناکاموتو می باشد (موسس بیت کوین) ، همان طور که بیت کوین در ناشناسی کامل به سر می برد ، مدیر این وبسایت هم در حال حاضر ناشن
موفق ترین افراد دنیا شکست خورده ترین افراد دنیا هستند.
دو سال پیش این جمله مرا با شکست و فلسفه آن آشنا کرد،اوایل هر چقدر می خواندم آن را نمی فهمیدم،داستان پایین درک درستی از آن جمله به من داد.
میگویند روزی آرتور گردون نویسنده،از بنیانگذار آی بی آر پرسید:چگونه به عنوان یک نویسنده سریع تر میتوانم به موفقیت برسم؟توماس واتسون که یکی از غول های بزرگ تجارت در آمریکاست،در جوابش گفت:اگر میخواهی سریع تر به موفقیت برسی،میزان شکست هایت را دو برابر کن
ثبت شرکت در کرج
در حال حاضر در اکثر شهرهای کشور ,موسسات  متعددی ,در زمینه ثبت شرکت فعالیت می کنند و اکثر این موسسات در مراحل قانونی ثبت شرکت متخصص می باشند و در این زمینه فعالیت تخصصی دارند.موسسه همای راستین میهن نیز موسسه ای معتبر در زمینه  ثبت شرکت در کرج می باشد که به فعالیت های قانونی و ثبتی خود در شهر کرج می پردازد. ثبت شرکت برای مدیران شرکت ها و صاحبان مشاغل اهمیت بسیاری دارد زیرا فرد از شخصیت حقیقی به شخصیت حقوقی تبدیل می شود. مسلما شرکت
بازی را عوض کن
ایمان در سال 2009با دانش محدودی از زبان انگلیسی از ایران به ونکور آمد.نه شغلی داشت و نه در شبکه های اجتماعی فعالیت می کرد,بعد از مطالعه بر روی تعداد زیادی از شغل های موفق دنیا,یک سیستم بازاریابی تاسیس کرد که مجموعه ای بود از موثرترین تدابیر بازاریابی به کار رفته در آن شغل ها,او شرکت خودش را افتتاح کرد,..+
ادامه مطلب

مشخصات فردی و روزمه کاری افراز بهزاد زاده
نام و نام  خانوادگی :افراز بهزادزادهتاریخ تولد: ۱۳۵۳سوابق تحصیلی۱-دیپلم فرهنگ و ادب٢-کارشناسی علوم و انتظامی٣-کارشناسی حقوق٤-کارشناسی ارشد رشته حقوق جزا و جرم شناسیسوابق اجرایی:۱-شاغل به خدمت در نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از سال ١٣٧٢ تا ١٣٧٩ ٢-شاغل به خدمت در  سازمان قضایی   نیروهای مسلح جمهوری اسلامی  ایران از سال ١٣٧٩تا١٣٩٨ ٣-عضو دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت  نظام٤-ریس کمیته صنعت و معدن
موسس تلگرام می‌گوید: باگ‌های واتس اپ، خود خواسته و «در پشتی» هستند.
«پاول دورف»، موسس تلگرام یک بار دیگر از امنیت پایین پیام‌رسان «واتس اپ» به تندی انتقاد کرد. این اتفاق البته به تنهایی، به هیچ وجه تازه نیست، اما این‌ بار دورف، پیام رسان رقیب را متهم به قرار دادن باگ‌ های خودخواسته یا «در پشتی» در واتس‌ اپ کرده است.
چند روز پیش اعلام شد واتس اپ یک باگ جدید در پلتغرم خود دارد که به هکر اجازه می‌ دهد با ارسال یک فایل MP4 که متادیتای آن دست‌ کا
ثبت شرکت در غرب تهران
شرکت: به معنای یک انجمن یا نگاه یا یک شخص حقیقی و حقوقی است.
شرکت قراردادی است که براساس آن اعضا یا شرکا سود حاصل از سرمایه را تقسیم می کنند.
انواع شرکت ها :
شرکت سهامی خاص
شرکت سهامی عام
شرکت تضامنی
شرکت بامسئولیت محدود
شرکت های نسبی
شرکت مختلط سهامی
شرکت مختلط غیر سهامی
شرکت تعاونی
اینجانب فاطمه نوعی سابقه
۲۵ساله درزمینه  آرایش وپیرایش ودارای آموزشگاه مراقبت زیبایی و مدرک
دانشگاهی کارشناسی در  زمینه گریم زیبایی و مدرسی اداره فنی حرفه ای وبین
المللی در زمینه رشته  مراقبت زیبایی ، برگزار کننده همایش های شرکت های
مختلف ودانشگاهی دارای  مدرک مدرسیه طلایی گریماس وفوق تخصص درشاخه کراتین
درانواع گوناگون ومدرس  شرکت فلاویا میباشم .
ما در آکادمی بانو نوعی تمام تلاش خود را میکنیم که بهترین آموزش و خدمات را برای شما عزیز
هم چنین گرایش سالمی برای خطر پذیری مورد نیاز است. به همین علت، شکوفایی سرمایه گذاری مخاطره آمیز در جوامع دارای هنجارهای فرهنگی، سیاست های دولت و عدم تحرک اداری که باعث تضعیف ریسک پذیری می شوند، محتمل نمی باشد. در عوض سرمایه گذاری ریسک پذیر نیازمند تعادل مناسبی از ریسک و پاداش می باشد. اگر عواقب شکست نه تنها شامل ورشکستگی حقوقی بلکه تخریب شخصی نیز باشد، مدل سرمایه گذاری ریسک پذیر به مرحله اجرا در نخواهد آمد.
در روی دیگر سکه، تمایل موسس برای ر
مشهورترین سلبریتی های مسلمان + خاکی ترین سلبریتی ها
امروز با معروف ترین سلبریتی های مسلمان و همچنین سلبریتی هایی کـه علاقه خود رابه دین اسلام نشان داده اند آشنا میشویم. همچنین امروز با بی ادعاترین و خاکی ترین سلبریتی ها نیز آشنا میشویم. در ادامه از جانت جکسون و اسنوپ داگ مسلمان گرفته تا اما واتسون و ریتا اورا بی ادعا و خاکی، با این چهره های مشهور بیشتر آشنا میشویم. با پارس ناز همراه بمانید.

ادامه مطلب
«پاول دورف»، موسس تلگرام یک بار دیگر از امنیت پایین پیام‌رسان «واتس اپ» به تندی انتقاد کرد. این اتفاق البته به تنهایی، به هیچ وجه تازه نیست، اما این‌ بار دورف، پیام رسان رقیب را متهم به قرار دادن باگ‌های خودخواسته یا «در پشتی» در واتس‌ اپ کرده است.
ادامه مطلب
با تلاش و همت شبانه روزی داروخانه دکتر نوری فرد یکی از بزرگترین داروخانه های بخش خصوصی در کشور می باشد که طیف وسیعی از خدمات دارویی، لوازم ارایشی و بهداشتی، محصولات مراقبت از پوست و مو، مکمل های رژیمی، غذایی، ورزشی، و تجهیزات پزشکی را شامل می شود.
کسب گواهینامه از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و کسب عنوان داروساز برگزیده در سال های مختلف و عزم و تلاش جدی داروخانه دکتر نوری فرد در ارتقای خدمات حوزه سلامت می باشد.
داروخانه دکتر نوری ف
شرکت سهامی عام
ثبت شرکت در کرج
ثبت شرکت سهامی عام
شرکت سهامی عام (Public company) یکی از انواع شرکت‌ های سهامی است که قسمتی از سرمایهٔ آن از طریق فروش سهام به غیرمؤسسان (مردم) تأمین شود.سهام شرکت سهامی عام در بورس اوراق بهادار داد و ستد می‌شود.
سازمان‌های بورس در برخی کشورها معمولاً شرکت‌هایی را می‌پذیرند که دارای
سرمایه و اعتبار بسیار قوی باشند. مؤسسان این گونه شرکت‌ها قسمتی از سرمایه
شرکت را از طریق فروش سهام به عموم مردم تأمین می‌کند. در این
این متن دومین مطلب آزمایشی من است که به زودی آن را حذف خواهم کرد.
زکات علم، نشر آن است. هر وبلاگ می تواند پایگاهی برای نشر علم و دانش باشد. بهره برداری علمی از وبلاگ ها نقش بسزایی در تولید محتوای مفید فارسی در اینترنت خواهد داشت. انتشار جزوات و متون درسی، یافته های تحقیقی و مقالات علمی از جمله کاربردهای علمی قابل تصور برای ,بلاگ ها است.
همچنین وبلاگ نویسی یکی از موثرترین شیوه های نوین اطلاع رسانی است و در جهان کم نیستند وبلاگ هایی که با رسانه ه
بهترین عطر زنانهاسم این شرکت از اسم خانوادگی موسس آن گرفته شده‌است و کلام V که در اسم این مارک آمده میباشد کاراکتر الفبایی دیرین لاتین برای کلام U می‌باشد، بنابر این اسم این مارک به طور Bulgari تلفظ می‌گردد.موسس این شرکت سوتیریو بولگاری Sotirios Boulgaris، اصولا زاده مملکت یونان می‌باشد که در آن مملکت وی عمل در صنعت جواهر را یادگرفت. وی در سال 1877 مرز و بوم موطن خویش را شکاف کرد و به Corfu و بعد به ناپل رفت که قبلی از مستقر شدن وی در سال 1881 در حافظه موقت بود.
سرمایه گذاری ریسک پذیر- مبادی اولیه
گزارشی از چگونگی عملکرد سرمایه گذاری ریسک پذیر: جوزف دبلیو بارت لت مشاور حقوقی دفتر Sonnenschein Nath & Rosenthal LLP در نیویورک است. او به عنوان معاون اسبق وزیر بازرگانی، استاد افتخاری دانشکده بازرگانی جانسون دانشگاه کورنل و استاد مهمان اسبق دانشکده حقوق دانشگاه نیویورک و استنفورد می باشد. بارت لت موسس و رئیس VC Experts Inc و سردبیر دائره المعارف سرمایه گذاری ریسک پذیر و سرمایه خصوصی است.
http://socialmediainuk.com/story5167826/تعمیر-پمپ-
تا جایی که همه به یاد می آورند خیابان وحشت را تاریکی در بر گرفته و شب پایدارهمچنان ادامه داشت. اما وقتی ملیون ها عنکبوت از خانه ی شماره ی 5 فرار کردند و همه جا با تار های خفه کننده ی خود پوشاندند خیابان وحشت سیاه تر شد.لوک ریسوس وکلو
در جست و جوی سومین یادگاری پدران موسس خیابان وحشت هستندکه قلب یک مومیایی باستانی است.آن ها به نبرد باعنکبوت های سیاه و غیر عادی می پردازند غافل از این که عالی جناب اتو اسنیر هم در لحظه مصمم به جنگ با آن هاست...
خیلی کم سن بودم که زنان کوچک رو خوندم. شاید یازده سالم بود یا کمتر. و عاشقش شدم. من عاشق جو بودم. عاشق لاری و موهای فر مشکیش بودم. چند بار خوندمش و شخصیت‌هاش رو نقاشی کردم. انقدر مرورش کرده بودم که حتی الانم بعضی از صحنه‌هاش رو حفظم. ادامه‌هاش رو هم خوندم ولی هیچ کدوم به پای کتاب اول نمی‌رسید. با اون صفحات اخرش، دیالوگ‌های جو و لاری وقتی از توی اینه بهم نگاه می‌کردن...
فیلمش رو دیدم ساختن. تریلرش راضیم کرده فعلا. لاری رو تیموتی ِ کال می بازی کر
سرمایه فکری
سرمایه فکری، به عنوان یک دارایی استراتژیک کلیدی برای عملکرد سازمانی
شناخته شده، و راه حل‏‌‌های نوآورانه و مدیریت آن برای حفظ مزیت رقابتی
شرکت حیاتی است... را در بر می¬گیرد.در اقتصاد دانش¬محور، نقش سرمایه فکری در ایجاد ارزش برای سازمان¬ها بسیار بیشتر از نقشی است که سرمایه¬های فیزیکی ایفا می¬کند.بنابراین سازمان¬ها برای کسب مزیت رقابتی پایدار، نیازمند شناسایی، مدیریت نظام¬مند سرمایه¬های فکری خود می‌باشند.به
لحاظ اهمیت سرم
با سلام من رسول محمدی موسس این وبلاگ هستم بنده از مدیریت این سایت بسیار خوب برای ساخت وبلاگ واقا تشکر می کنم و ایشان سایت بسیار خوبی برای ساخت وبلاگ به نام بلاگ تاسیس کرده اند برای تماس با ما می توانید از طریق گزینه ی تماس با ما در بالای صفحه راه های ارتباطی ما را بشناسید با سپاس که این مطالب را مطالعه کردید  
مدیریت سایت R-rubik
rasool mohammadi
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
param name="AutoStart" value="False">

موسس مجتمع دینی فرهنگی و آموزشی امام شافعی کنگان 
اگر کمی علاقه مند به خرید لوازم خانه، ظروف آشپزخانه و همچنین صندلی و مبلمان باشید، قطعا تا به حال نام این شرکت قدیمی سوئدی یعنی ایکیا، آیکیا یا به انگلیسی (IKEA) را شنیده اید و یا حداقل با آن بیگانه نیستید. این شرکت در سال 1943 میلادی توسط جوان 25 ساله ای به نام اینگوار کمپراد در سوئد تاسیس شد. بنیان گذار ایکیا آقای کمپراد در سال 2017 میلادی از دنیا رفتند. ایشان نام ایکیا را از اول حروف چهار کلمه نام، نام خانوادگی، نام مزرعه ای که در آن بزرگ شده بود و
به‌طور کلی در قانون تجارت هفت گونه شرکت تجاری وجود دارد :
۱- شرکت سهامی (شامل شرکت سهامی عام و شرکت سهامی خاص)
۲- شرکت با مسئولیت محدود
۳- شرکت تضامنی
۴- شرکت مختلط غیر سهامی
۵- شرکت مختلط سهامی
۶- شرکت نسبی
۷- شرکت تعاونی تولید و مصرف

معرفی 20شرکت صنعتی در المان 
فروش ۵۰ شرکت آلمانی که هنوز در تملک خانواده‌ها قرار دارند از ۹۵۶ میلیارد یورو در سال ۲۰۱۴ به ۱۰۲۲ میلیارد یورو در سال ۲۰۱۵ افزایش یافته است.
شرکت‌های خانوادگی به شرکت‌هایی در آلمان اطلاق می‌شوند که ۱۰۰ درصد در تملک یک خانواده باشند، یا بعنوان شرکت سهامی حداقل یک چهارم سهام‌شان‌ در اختیار خانواده موسس باشد، یا ۵ درصد حق رای در هیئت مدیره آنها در اختیار یک خانواده باشد.به گزارش عصر ایران به نقل از دویچه وله، ف
چگونه از سختی های کسب و کار خود درس بگیریم
رهبران هیچ گاه از واژه شکست استفاده نمی کنند. آن ها هیچ گاه به شکست فکر نمی کنند. آن ها درس های ارزشمند، تجربه های یادگیری و عقب نشینی های مموقتی را می شناسند، اما آن ها را شکست نمی دانند. بنا به گفته اوریسون سوئت ماردن، نویسنده انگیزشی «برای فردی که قدرتش را می شناسد و نمی داند کی ضربه خواهد خورد، شکستی وجود ندارد. برای تلاش هدفمند و خواسته شدید، هیچ شکستی وجود ندارد. برای فردی که پس از هر بار افتادن ا
 ثبت تغییرات شرکت
در این مقاله برآنیم تا به مهم ترین نکات راجع به تغییر اساسنامه شرکت ، تغییر نشانی ، تغییر نام ، تغییر موضوع ، تغییر آدرس ، افزایش سرمایه ، کاهش سرمایه ، تبدیل شرکت ، تغییر تابعیت شرکت ، تغییر مدت زمان شرکت و ... بپردازیم. با ما همراه باشید. - اساسنامه شرکت قانون اساسی شرکت است و اکثریت عادی صاحبان سهام نمی توانند تغییراتی در آن بدهند و کلیه موضوعاتی که در اساسنامه شرکت ذکر می گردد بدون تصمیم مجمع عمومی فوق العاده قابل تغییر ن
تبین سوره حجرات ۳
موسس مجتمع دینی امام شافعی کنگان
دکتر شیخ محمود خوش خبر 
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

1. گای لالیبرت، موسس شرکت سرگرمی Cirque du Soleil: هر کاری دوست داری انجام بده، اما دنبال پول هم باش

گای لالیبرت پیش از تاسیس شرکت بزرگ سرگرمی خود یک دلقک سیرک بود که تا دبیرستان بیشتر درس نخوانده بود. ولی با وجود کمک های مالی دولت، ضامن های مهربان و سخت کوشی خود لالیبرت، سیرکی که او راه اندازی کرده بود برای سال های بیشتری روی پا ایستاد و توانست پیشرفت های مثبتی داشته باشد. ایده درخشان لالیبرت باعث شد تا این سیرک از وضعیت کسادی به شرکتی پرسود تبدیل
سه عمل سه پاداش
موسس مجتمع دینی امام شافعی کنگان 
دکتر شیخ محمود خوش خبر 

دوره های 10 جلسه ای ای پی تی آشنایی با محتوای آزمون ای پی تی ، نحوه تست زنی و جلسات رفع اشکال دوره بدون کتاب و متمرکز بر روی سوالات ادوار گذشتهآنالیز سوالات و طبقه بندی موضوعی سوالات گرامربرنامه ریزی مدون برای حفظ واژگان  

مدرس دوره: استاد مهدی شهبازی 
سوابق مدرس:  
مدرس مقاله نویسی علمی دانشگاه علوم‌پزشکی تهران
موسس گروه آموزش آیلتس شهبازیمدیر آموزش موسسه البرز کرج
مدرس، اگزمینر و مشاور آیلتس خانه آیلتس آفرینش تهران
مدرس، اگزمینر و
ثبت شرکت در کرج ثبت شرکت در کرج و انجام امور ثبتی در این شهر با توجه به وسعت شرکت ها و کارخانجات اهمیت بالایی دارد. انجام خدمات ثبتی مانند:
ثبت شرکت در کرج
ثبت برند در کرج
ثبت طرح صنعتی در کرج
ثبت اختراع در کرج
ثبت ایده در کرج
ثبت تقاضای کارت بازرگانی
اخذ رتبه بندی پیمانکاری
ثبت شرکت
بنیان‌گذار پیام‌رسان تلگرام، پاول دوروف، در پستی در وبلاگ خود توضیح داد که چرا به نظر او واتس‌اپ هرگز نمی‌تواند امن باشد و چرا شعارهای متمرکز بر حریم خصوصی آن‌ها واقعی نیست.
پاول دوروف، موسس تلگرام، در پستی توضیح داد که چرا علی‌رغم تاکید فیسبوک مبنی بر اهمیت حریم خصوصی، واتس‌اپ هرگز نمی‌تواند ایمنی اطلاعات کاربرانش را تضمین کند.
دوروف در یک پست وبلاگی اعلام کرد صرف‌نظر از کپی برخی قابلیت‌های واتس‌اپ که ابتدا آن‌ها را روی تلگرام دی
تبیان سوره حجرات
دکتر شیخ محمود خوش خبر 

مدیر موسسه آموزش ریاضی رایکال آب پخش از راهیابی دو آب پخشی به مسابقات کشوری چرتکه ذهن نو خبر داد.
به گزارش سفیر جنوب؛مینا شادکام با اعلام این خبر اظهار داشت:مسابقه چرتکه ذهن نو مرحله استانی با حضور 150 نفر از دانش اموزان سطح استان در بوشهر با حضور مهندس میرزایی موسس چرتکه ذهن نو، برگزار گردید.

ادامه مطلب
تاریخچه طراحی لوگو تویوتا
در این مقاله تصمیم داریم به بررسی تاریخچه لوگو تویوتا بپردازیم. شرکت ژاپنی که در صنعت خودروسازی فعالیت دارد و در سال های 2013 و 2014 عنوان بزرگترین خودروساز جهان را از آن خود کرد.

تویودا تا تویوتا!
«تویوتا» از نام خانوادگی موسس این شرکت به نام ساکیشی تویودا گرفته شده است و تاسیس این شرکت به سال 1926 باز می‌گردد. این شرکت در سال 1936 برای طراحی یک آرم و نشانه جدید، رقابت عمومی میان طراحان راه اندازی کرد که حاصل آن، تغیی
سلام ، چند وقته پیش تو اینستا ، یه چالشی رو ریپلای کردم که از قضا جالب بود.موضوع : اسم تمامی کسانی که از بچگی تا به امروز روشون کراش داشتید بنویسید و عکسشون رو هم بزارید.(اینو خودم اضافه کردم)من هم به ترتیب میذارم ، هر کی هم دوست داشت میتونه شرکت کنه و پست بزاره (:۱. ارسلان قاسمیسال ۸۸ با پخش سریال هوش سیاه طرفدارش شدم و بعد از اون با سریال های «فاصله ها ، تا ثریا ، هوش سیاه دو ، هفت سنگ» ، قبول کردم که این بشر بازیگر مورد علاقه ی منه ، هر چند بعد گذ
تبیین مفاهیم سوره حجرات۲
دکتر شیخ محمود خوش خبر 

اگر شما هم از خودتون میپرسید که سایت تد تالک چیست؟ بهتره این مقاله رو کامل بخونید
TED مخفف سه کلمه Technology و Entertainment ، Design است ( تکنولوژی و سرگرمی و طراحی).
مجموعه‌ی TED یک سازمان غیر انتفاعی است که به «گسترش ایده های ارزشمند» اختصاص داده شده است.
تد در سال 1984 به عنوان یک کنفرانس چهار روزه در کالیفرنیا تاسیس شد که موسس آن  Richard Saul Wurman بود.
اما سمینارهای دوره‌ای آن از سال 1990 شکل گرفت.
اگر چه فعالیت‌های تد به این حوزه‌ها محدود نشد.
شکل اجرای برنامه
ثبت شرکت در کرج
در حال حاضر در اکثر شهرهای کشور ,موسسات  متعددی ,در زمینه ثبت شرکت فعالیت می کنند و اکثر این موسسات در مراحل قانونی ثبت شرکت متخصص می باشند و در این زمینه فعالیت تخصصی دارند.موسسه همای راستین میهن نیز موسسه ای معتبر در زمینه  ثبت شرکت در کرج می باشد که به فعالیت های قانونی و ثبتی خود در شهر کرج می پردازد. ثبت شرکت برای مدیران شرکت ها و صاحبان مشاغل اهمیت بسیاری دارد زیرا فرد از شخصیت حقیقی به شخصیت حقوقی تبدیل می شود. مسلما ش
کلاس های آمادگی آزمون دکتری EPT ای پی تی در شهر جدید هشتگرد
آمادگی دوره های EPT دانشگاه آزاد در شهر جدید هشتگرد ( آزمون زبان دکتری)

به همراه متد تست زنی و جلسات رفع اشکال 
صد در صد تضمینی فقط در 10 جلسه به همراه برنامه ریزی 

سوابق مدرس:  
مدرس  دانشگاه علوم‌ پزشکی تهران
مدرس، اگزمینر و منتور آیلتس موسسه
توی لابی شرکت نشستم برنامه نویس آقای ایمان سین رو دیده ام بهش گفتم همه ی vpn ها قطع بهم گفت توی شرکت به اینترنت شرکت وصل شو درست میشه بعد گوشیمو گرفت و برام درست ش کرد!!!! بعث ون vpn وصل من فکر کرده ام فقط روی سروی که من متصل ام اینجوری نگو روی سرورهای کلی شرکت این vpn سرور رو ست کرده اند!!! بعد بهم گفت آخر وقت امشب بهش پیام بدهم تا برای یه vpn شرکت روبرام بسازه تا بتونم استفاده کنم!
تصورش را بکنید، برای اینکه از منشی هوشمند گوشی‌تان استفاده کنید، باید قبل از هر چیز بلند شوید، سپس دست‌تان را دراز کنید، اگر به گوشی‌تان رسید، آن را بر دارید و در نهایت هم کلیدش را فشار دهید. در حال حاضر استفاده از منشی‌های هوشمند خیلی سخت است! یا حداقل این حرفی است که موسس شرکت اپل، «استیو وازنیک» زده است.

منشی هوشمند اپل یعنی Siri در پاسخ دادن به سوالات مختلف، بسیار بهتر از رقبای‌اش عمل می‌کند.

وازنیک در مصاحبه‌ای به شبکه‌ی تلویزیون
خیلی وقتا یه فاکتورهایی وجود دارن که در عین بی ربط  یا کم ربط بودن، میتونن رو نحوه نگاه ما به مسائل تاثیر جدی بذارن. چیزی که برای من جالبه اینه که خیلی وقتا متوجه شون نیستیم. یعنی فکر میکنیم نظری که داریم چیزیه که واقعا با منطقمون بهش رسیدیم، ولی با یه کم دقت میشه متوجه تاثیر اون فاکتورها که ربط منطقی به قضیه ندارن شد. من واسه اینکه تا یه حدی حواسم رو جمعِ این عوامل کنم و تاثیرشون رو کنترل کنم برای خودم یه سری سوالات دارم تحت عنوان "اگه اونجوری
شیخ
محمود ذاکر زاده تولایی معروف به حلبی (۱۷ شهریور ۱۲۷۹-۲۶ دی ۱۳۷۶) از
روحانیان شیعه شهر مشهد و موسس انجمن حجتیه مهدویه بوده‌است.
وی در سال‌های ۱۳۲۸ تا ۱۳۳۲ به فعالیت سیاسی پرداخت و از نهضت ملی شدن صنعت نفت حمایت می‌کرد.
ادامه مطلب
متاسفانه هر چه که دنبال قسمت هشتم سریال شرلوک (همونی که توی پست های قبل گفتم.) گشتم نبود.تلوبیون این قسمت رو نذاشته.این قسمت حدود ساعت 1:15 بعد از نصف شب روز جمعه پخش شد.الان دو هفته است دارم دنبال لینک دانلود این سریال می گردم تا این جا هم بذارمش. :|
برای اون هایی که نتونستن قسمت هشتم رو ببینن بگم که موریارتی شکست خورد و طبق معمول شرلوک پیروز شد و زنده و سالم و سر حال برگشت سر کارش.آیرین آدلر هم مرد.خانم هادسون و دکتر واتسون هم با هم ازدواج کرده بو
 معرفی 20شرکت صنعتی در المان 

فروش ۵۰ شرکت آلمانی که هنوز در تملک خانواده‌ها قرار دارند از ۹۵۶ میلیارد یورو در سال ۲۰۱۴ به ۱۰۲۲ میلیارد یورو در سال ۲۰۱۵ افزایش یافته است.

شرکت‌های خانوادگی به شرکت‌هایی در آلمان اطلاق می‌شوند که ۱۰۰ درصد در تملک یک خانواده باشند، یا بعنوان شرکت سهامی حداقل یک چهارم سهام‌شان‌ در اختیار خانواده موسس باشد، یا ۵ درصد حق رای در هیئت مدیره آنها در اختیار یک خانواده باشد.به گزارش عصر ایران به نقل از دویچه وله،
سردار عصمتی پور در دوران خالصانه خدمتش در پستهای مختلف سازمانی اشتغال به کار داشت ، از جمله وی معاون آموزش لشگر ۲۱ امام ، معاون عملیات سپاه هشتم ثامن الائمه ، فرمانده گروهان و گردان ضربت ، مدیر تحقیق و مطالعات متون درسی ، معاون سازمان اد.ع ، معاون طرح و تحقیقات آموزشی ، معاون علمیات قرارگاه مرکزی رمضان و موسس مرکز آموزش شهید ثابت خواه بود
مشاهده مطلب در کانال
برای اولین بار در زرند دختر نقال زرندی به مسابقات کشوری راه یافت
فاطمه محمدی دختر نقال زرندی برای اولین بار در زرند از طریق مسابقات فرهنگی و هنری اداره آموزش و پرورش شهرستان با کسب رتبه اول استانی به مسابقات کشوری راه یافت.
این موفقیت را ابتدا به گروه سیاوش  فاطمه ایرانمنش، امراللهی و سپس به مدیریت دبیرستان دخترانه فرزانگان خانم سیف الدینی وکادر مدرسه و موسس بنیاد رشادت خوانان دکتر اسدی تبریک عرض مینماییم.
انتهای پیام /
مطمئنا "برنارد" اولین اسمی نخواهد بود که برای نام‌گذاری یک سیاره سابقا ناشناخته در منظومه شمسی، به ذهن ما خطور می‌کند. اما ما در ماه فوریه 2017 مطلع شدیم که یک ریز سیاره که بین سیاره‌های مریخ و مشتری قرار گرفته است، به اسم "برنارد" یا اسم کامل "برنارد باون" نام‌گذاری شده است!
دانشمندان مرکز ملی تحقیقات ستاره‌شناسی رادیویی استرالیا (JCRAR)، پس‌ازآن که در رقابت پروژه جستجوی اجرام آسمانی TheSkyNet برنده شدند نام مدیر و موسس این مرکز را به عنوان نام سی
امروزه برای هر کسب و کاری تبلیغات در اینترنت کنار سایر روش های تبلیغ بسیار مهم می باشد.
سعی کنید که حتما تبلیغات خود را به صورت آنلاین و در سایت های معتبر ثبت کنید.
sellfree.ir نام یکی از این سایت ها است که قابلیت های مختلفیرا دارا می باشد.
از جمله قابلیت های این سایت می توان به:
1) ثبت آگهی خود به صورت رایگان و همچنین نوسازی آن : برای انجام این کار به لیست آگهی های خود بروید و دکمه نوسازی آگهی را بفشرید.
2) امکان ویژه سازی آگهی: برای ویژه کردن آگهی تنها
متن زیر رو که از کتاب رسوایی در بوهم است بخونید.
*      *      *      *      *
-تو می بینی ولی توجه نمی کنی.تفاوت روشنی بین این دو حالت وجود دارد.مثلا تو پلکانی را که از سرسرای پایین به این اتاق می رسد بارها دیده ای.
-بله،بارها و بارها.
-چند بار؟
-صدها بار.
-پس بگو این پلکان چند پله دارد؟
-چند پله؟نمی دانم.
-نگفتم؟تو توجه نکرده ای.ولی بارها دیده ای.نکته ای که می خواستم روی آن تکیه کنم همین است.من می دانم که هفده پله دارد،چون هم دیده ام و هم توجه کرده ام.
*   
متن زیر رو که از کتاب رسوایی در بوهم است بخونین.
*     *     *     *     *
-تو می بینی ولی توجه نمی کنی.تفاوت روشنی بین این دو حالت وجود دارد.مثلا تو پلکانی را که از سرسرای پایین به این اتاق می رسد بارها دیده ای.
-بله،بارها و بارها.
-چند بار؟
-صدها بار.
-پس بگو این پلکان چند پله دارد؟
-چند پله؟نمی دانم.
-نگفتم؟تو توجه نکرده ای.ولی بارها دیده ای.نکته ای که می خواستم روی آن تکیه کنم همین است.من می دانم که هفده پله دارد،چون هم دیده ام و هم توجه کرده ام.
*     *
برگزاری دوره های فشرده آنلاین آمادگی آزمون زبان دکتری دانشگاه آزاد EPT 

دوره های آنلاین 10 جلسه ای برای گرفتن نمره مطلوب در آزمون EPT 
برگزاری دوره های با کیفیت و منسجم ماهیانه آنلاین ای پی تی توسط گروه آموزشی استاد مهدی شهبازی 

سوابق مدرس:  
مدرس  دانشگاه علوم‌ پزشکی تهران
مدرس، اگزمینر و منتور آی

سونی چگونه متولد شد 
شاید بتوان گفت تولد یک کمپانی موفق از همان لحظه که در ذهن یک فرد خلاق با پشتکار قوی و زیاد ظهور میکند نام برد و پشتکار را مایه ی حیات یک ایده معرفی کرد نکته ای که تاسیس کنندگان کمپانی قدرتمند سونی خیلی خوب فهمیده بودند و از آن بهتر این که به خوبی اجرا کردند به طوری که اکنون از برترین شرکت های تولیدی در صنعت سونی میباشد برندی که کمتر کسی هست در دنیا که نام این برند ژاپنی را نداند .
آری بهترین و ثروتمند ترین افراد هم اگر باش
*«««ایرانیها راهی جزشلیک نداشتند»»»**واقعیات عجیب پرواز752 به* *نقل از موسس سازمان اطلاعات و امنیت قطر(سرلشکر محمود منصور):**ایرانیها ضربه ی مهلکی بر پیکر ارتش آمریکا وارد کردند و همه* *ی ما و منطقه و قطعا نیروهای نظامی و مسولان ایرانی میدانستند که ترامپ فورا* *دستور حمله میدهد،والبته برخلاف تصور رسانه ها ترامپ بسرعت دستور واکنش داد،... اما مشکل آنجا بود که ایرانیها کلیه* *سیستمهای راهبری و راداری را درمنطقه زیرکنترل داشتند و عملا مختل کرده بود
شرلوک هستم ولی شرلوکی بس عجیب.حالا وقتی یه مدت بگذره و با هم بیشتر آشنا بشیم می فهمین. :)
الان ساعت از 2 شب گذشته و من هنوز بیدارم و در حال کار کردن روی مسئله ای جدی.مسئله ای که ذهنم رو به کلی مشغول کرده.راستش فکر کردن توی شب رو خیلی دوست دارم.کلا شب و آرامشش رو دوست دارم.همزمان با چشمک زدن ستاره ها و درخشیدن ماه فکر کردن چه کیفی می ده.
از جان واتسون(دوستم)خبری ندارم.حدود 15 روزی می شه ازش خبری نیست.حدود 11 ماهه که اصلا ندیدمش.11 ماه!!!!!!!!بله 11 ماه.از طری
دستبند هوشمند می بند 4 شیائومی خرداد ماه وارد بازار شد و حال وانگ هوانگ، موسس و رئیس هوامی (شرکتی که می بند را برای شیائومی تولید می ‎کند) گفته که در حال توسعه ‎ی می‎ بند 5 (Mi Band 5) است. این خبر از طرف وب ‎سایت Wareable منتشر شده است. 
وانگ هوانگ گفته که هنوز زمان دقیق انتشار می بند 5 مشخص نیست، اما مرحله‎ی تولید آن با شرکت شیائومی شروع شده و به زودی وارد بازار خواهد شد. انتظار می‎رود که این دستگاه سال آینده وارد بازار شود. از آنجایی که هوانگ گفته
سابقه فعالیت شرکت طراوان به سال 1385 باز می گردد. در آن سالها موسس و مدیریت مجموعه خانم نادیا وطن خواه بدنبال انجام پروژه های مختلفی در قالب برنامه نویسی , تولید نرم افزار و طراحی گرافیک وب و اپلیکیشن بوده و  پس از آن در زمینه علاقه مندی خود، تجارت الکترونیک، قدم برداشت.
در نهایت در سال  1389 با تجربیات بدست آمده و با همراهی جمعی از متخصصین کارآمد در زمینه طراحی سایت و تجارت الکترونیک شرکت را با نام طراوان بصورت رسمی به ثبت رساند.
شرکت هم اکنون
طراحی ساختار و تقسیم وظایف اعضای انجمن علمی روانشناسی و علوم تربیتی 
دانشگاه پیام نور مرکز فردوس 
————————————-
دبیر هیات موسس:
(کلیه مکاتبات با خارج از حوزه دانشگاه پس از تصویب و هم فکری شورا و تایید دبیر انجمن، با امضای دبیر هیات موسس انجام می‌شود. 
انتساب اعضای فعال و ابلاغ وظایف پس از هماهنگی با اعضا و یا برگ
شرلوک هستم ولی شرلوکی بس عجیب.حالا وقتی یه مدت بگذره و با هم بیشتر آشنا بشیم می فهمین. :)
الان ساعت از 2 شب گذشته و من هنوز بیدارم و در حال کار کردن روی مسئله ای جدی.مسئله ای که ذهنم رو به کلی مشغول کرده.راستش فکر کردن توی شب رو خیلی دوست دارم.کلا شب و آرامشش رو دوست دارم.همزمان با چشمک زدن ستاره ها و درخشیدن ماه فکر کردن چه کیفی می ده.
از جان واتسون(دوستم)خبری ندارم.حدود 15 روزی می شه ازش خبری نیست.حدود 11 ماهه که اصلا ندیدمش.11 ماه!!!!!!!!بله 11 ماه.از طری
در این مقاله به بررسی یکی از شرکت های موفق و برتر در زمینه نتورک مارکتینگ می پردازیم
شرکت اوان پروداکتس شرکت آمریکایی لوکس است که در زمینه تولید و توزیع طیف وسیعی از لوازم آرایشی، محصولات مراقبت های شخصی و زیبایی، عطر و پوشاک و اسباب بازی فعالیت می کند.
این شرکت در سال 1886 فعالیت خود را آغاز کرده است و در حال حاضر با تعداد بسیاری از افراد همکاری می کند و کارمندان بسیاری (بیش از 39 هزار نفر) دارد.
سود خالص این شرکت در سال 2012 ، 42.5 میلیون دلار بود.
2643 - بعد از آنکه یکی از کارشناسان تلویزیون ماهواره‌ای «ایران فردا» با مستندات تاریخی به گوشه‌ای از چپاولگری «رضا شاه» اشاره کرد، «علیرضا نوری زاده» مدیر این شبکه  در دفاع از اقدامات موسس رژیم پهلوی، ادعا کرد: “رضاشاه زمین‌ها را بالا کشید؟ زمین کشور خودش بود. حداقل زمین مال مردم خودش بود. او زمین خودش را گرفت. بعد هم زمین‌ها را گذاشت برای پسرش و رفت!!”لینک کوتاه منبع:  www.tiny.cc/mzdr109
دانلود فایل اصلی
برای اینکه بتوانید در کشور دانمارک ثبت شرکت انجام دهید لازم است که مدارکی را از قبل تهیه کنید. مدارک لازم به صورت زیر هستند:
1- پر نمودن فرم ثبت شرکت در کشور دانمارک2- تهیه اساسنامه شرکت3- کپی پاسپورت سهامداران شرکت با اسکن از کپی پاسپورت مدیرعامل شرکت متقاضی4- ایجاد حساب بانکی برای شرکت ثبت شده در کشور دانمارک5- ارائه طرح توجیهی برای فعالیت اقتصادی در کشور دانمارک
6- ارائه نام شرکت توسط فرد متقاضی که اقدام به ثبت نمودن شرکت در دانمارک نموده است
سابقه فعالیت شرکت طراوان به سال 1385 باز می گردد. در آن سالها موسس و مدیریت مجموعه خانم نادیا وطن خواه بدنبال انجام پروژه های مختلفی در قالب برنامه نویسی , تولید نرم افزار و طراحی گرافیک وب و اپلیکیشن بوده و  پس از آن در زمینه علاقه مندی خود، تجارت الکترونیک، قدم برداشت.
در نهایت در سال  1389 با تجربیات بدست آمده و با همراهی جمعی از متخصصین کارآمد در زمینه طراحی سایت و تجارت الکترونیک شرکت را با نام طراوان بصورت رسمی به ثبت رساند.
شرکت هم اکنون
سرکه یکی از غذاهای مفید می باشد که متاسفانه امروز مورد غفلت واقع شده است (مراد این مطلب سرکه طبیعی می باشد نه سرکه های صنعتی)
در این آموزش؛ احادیثی از امام جعفر صادق(علیه السلام) که موسس مکتب علمی صادقیه می باشند را درباره "خواص سرکه" بیان می نماییم.

* امام صادق علیه السلام :سرکه، تلخه را فرو می نشاند، قلب را زنده می سازد، کِرم های شکم را می کُشد و دهان را استحکام می بخشد.

* امام صادق علیه السلام :سرکه، نیکو خورشی است. تلخه را می شکند، قلب را زن
شرکت سامسونگ را بشناسید
سامسونگ ( Samsung) یک شرکت کنگلومرا (خوشه‌ای) چند ملیتی کره جنوبی می باشد که مقر اصلی این شرکت به نام شهر سامسونگ (Samsung Town) به صورت یک مرکز اداری و پارک فناوری اطلاعات  در شهر  سئول، کره جنوبی واقع می باشد.
این شرکت دارای  چندین شرکت تابع و همچنین زیر مجموعه هایی در صنایع  مختلف می باشد،  که اکثر آنها تحت نام برند سامسونگ با هم متحد شده اند و این شرکت به عنوان بزرگترین شرکت چایبول (شرکت کنگلومرای کره جنوبی)شناخته می شود.
ادا
در پایان یک روز طولانی خسته کننده که گاها با پیاده روی های طولانی مدت نیز همراه است بسیاری از مردم از دریافت ماساژ کف پا لذت زیادی می برند. این مقاله با همکاری استاد فرشاد فرجوند موسس و مربی مدرسه حرفه ای ماساژ ورزمان تهیه شده است .روش های بسیاری برای ماساژ کف پاها وجود دارد که امتحان کردن آن در خانه آسان است.
ادامه مطلب
2595 - «هوشنگ امیراحمدی» اپوزسیون مقیم آمریکا که سابقه همکاری با شورای ملی ایرانیانِ آمریکا (نایاک) را دارد، در افشاگری علیه این شورا گفت:‌ “«تریتا پارسی» (موسس نایاک) معتقد بود نباید با مردم صادق بود و باید سرشان کلاه گذاشت. می‌توان از غربی‌ها پول گرفت و گفت که نگرفتم! از ایرانی‌های مقیم آمریکا هم می‌توان پول گرفت و نهایتا توی سرشان هم زد و بهشان فحش داد”لینک منبع: www.b2n.ir/mzdr123
دانلود فایل اصلی
وب‌سایت اعتمادآنلاین . مژده اصغرزاده: همه ما شنیده‌ایم که این روز‌ها شغل‌های مرتبط با طراحی سایت و وبلاگ بسیار پرطرفدار شده است. از سوی دیگر احتیاج ما به اینترنت برای کسب اطلاعات یا سرگرمی نیز هر روز در حال افزایش است و همین امر باعث شده افراد زیادی به سمت این کار کشیده شوند؛ اما سوال اینجاست که یک وبلاگ‌نویس چقدر می‌تواند پول دربیاورد؟ باید بگوییم اگر بلاگ شما موفقیتی به دست آورَد و دیده شود، شرکت‌های زیادی حاضرند به ازای پرداخت پولی
طرز تهیه اکبر جوجه اصل
شاید کمتر کسی باشد که به شمال ایران سفر کند و آوازه غذای لذیذ اکبر جوجه را نشنیده باشد,حاج علی اکبر کلبادی ابداع کننده غذای اکبر جوجه و موسس رستوران های 
اکبر جوجه در خطه مازندران است که این غذای خوش طعم نیز از اسم ایشان گرفته شده,برای تهیه اکبر جوجه دستور های بسیار زیادی وجود دارد اما امروز در آشپزخانه
 زیبازن طرز تهیه اکبر جوجه اصل را برای شما در نظر گرفتیم.

ادامه مطلب
تصور کنید که شرلوک به جای لندن توی ژاپن زندگی کنه و حتی فراتر از اون تصور کنید که این شرلوک ژاپنی یک زن باشه و مسلما و متعاقبا واتسون و موریارتی هم باید زن باشن.خب نظرتون چیه؟به نظرتون فیلم خوبی می شه؟توی این پست می خوام سریالی رو با این مشخصات معرفی کنم.
معرفی می کنم.این شما و این هم سریال:

خانم شرلوک (Miss Sherlock)

این شرلوک ژاپنی که متولد بریتانیاست و در حال حاضر توی توکیو زندگی می کنهو، پرونده های جنایی رو حل می کنه.داستان از اون جایی شروع م

تاسیس شرکت
شما برای تاسیس شرکت در هر نوعی که باید مدارکی را تحویل دهید تا شرکت شما به ثبت برسد. در واقع باید بدانید هر فردی که تصمیم به تاسیس شرکت می گیرد باید مدارک مورد نیاز برای تاسیس آن شرکت مورد نظر خود را ارائه دهد تا با ثبت شرکت او موافقت کنند. شرکت های تجاری با یکدیگر تفاوت دارند و به همین دلیل مدارکی را هم که باید هر یک از آنها تحویل اداره ثبت دهند با دیگر مدارک تفاوت باشد. برای اینکه با تاسیس شرکت و مدارکی که باید تحویل دهند آشنایی بی
موزه بین المللی توالتها که در دهلی نو، هند واقع شده در سال ۱۹۷۰، توسط دکتر پاتاک ساخته شد. با دیدن این مجموعه می توان مطالب بسیار زیادی راجع به پیشرفت تکنولوژی و آداب دستشوئی و فرهنگهای اجتماعی مختلف یاد گرفت. 
چیز عجیبی که ممکن است در بین این مجموعه خارق العاده از لگنها، مبلمانهای توالتها یا کاسه های توالت ببینید توالت مخصوص لویی هشتم، یکی از پادشاهان فرانسه است. طبق گفته موسس این موزه، این توالت قسمتی از فرهنگ بهداشت تاریخ است که نقش زیاد
مصاحبه با دکتر کلانتر هرمز فوق تخصص جراحی پلاستیک، رو نگاه می‌کردم. رئیس موسسه‌ی خیریه‌ی مرهم:) که به صورت داوطلبانه و رایگان، صورت‌هایی که به طور مادرزادی دفورمیتی دارن و از پس هزینه‌ها برنمیان رو عمل میکنن. خیلی برام دوست داشتنی و تاثیرگذار بود دیدن فردی که تا تهِ تهِ راهی که من هنوز شروع نکردم رو رفته و حالا داره با اطمینان خاطر گوشه‌ای ازش رو تعریف میکنه ، از لبخند مریض‌ها و برق چشم‌هاشون میگه که شنیدنش، قند رو تو دل من آب می‌کرد! ای
گروه سلامت: سبک‌های مختلف ماساژ که از تمدن‌های مختلف گرفته شده است به شیوه‌های گوناگون اجرا می‌شود.برخی از سبک‌های ماساژ از روی لباس و برخی دیگر نیز بدون نیاز به پوشش و با روغن انجام می‌شود.فرشاد فرجوند موسس و مربی حرفه ای ماساژ آموزشگاه تخصصی ماساژ ورزمان در رابطه با استفاده از روغن‌های ماساژ نکات جالبی را بیان می‌دارد که در ادامه با هم می‌خوانیم.
ادامه مطلب
آگهی تغییرات شرکت : ماده 7 قانون ثبت شرکت‌ها چنین مقرر می‌دارد: تغییرات راجع به نمایندگان شرکت و یا مدیران شعب آن باید به اداره‌ی ثبت اسناد (اداره‌ی ثبت شرکت‌ها) اطلاع داده شود.تا وقتی که این اطلاع داده نشده عملیاتی که نماینده یا مدیر سابق به نام شرکت انجام داده عملیات شرکت محسوب است ،مگر اینکه شرکت اطلاع اشخاصی را که به استناد این ماده  ادعای حقی می‌کنند از تغییر نماینده یا مدیر خود به ثبوت به رساند.
ادامه  

ادامه مطلب
همه چیز درباره رتبه بندی شرکت و اخذ گرید
درباره مقوله رتبه بندی شرکت و اخذ گرید گفتنی های بسیاری است. به واقع باید گفت امروزه برای اینکه شرکت ها بتوانند با سازمان ها و نهادهای دولتی قرارداد ببندند و همکاری کنند نیازمند اخذ رتبه مناسب هستند و بدون اخذ رتبه هیچ نهاد و سازمان دولتی نمی تواند با این شرکت ها همکاری کند و وارد معامله شوند.
در زیر با شرایط و مدارک و نحوه اخذ گرید شرکت ها بیشتر آشنا می شویم.
انواع رتبه بندی شرکت ها شامل:
رتبه بندی شر
1- در شرایط کنونی اساسنامه فرم چاپی است که در سایت اینترنتی اداره ثبت
شرکت ها در اختیار موسسین شرکت است و موسسین با توجه به موضوع شرکت که در
اساسنامه نیز تعیین شده است فرم چاپی مناسب را انتخاب و پر می نمایند. 2-
طبق قانون 1392 موارد عمومی اساسنامه شرکت که در بخش کلیات مورد تدوین
قرار گرفته است بر کلیه شرکت ها از جمله شرکت تعاونی قابل اعمال است. در
اساسنامه معمولاَ نام شرکت با قید کلمه تعاونی ، هدف ، موضوع ، نوع ، حوزه
عملیات ، مدت ، مرکز اصلی عم
از روزی که توجه انسان به زیبایی خود برای وی دغدغه شده است، همواره به دنبال راه‌هایی برای زیباتر به نظر رسیدن بوده است. در این میان ساخت لوازم آرایشی و محصولات مراقبت از پوست چندان دور از انتظار به نظر نمی‌رسد. بنابراین با گذشت زمان بشر به فکر این افتاد که ساخت فراورده‌های آرایشی را وارد دنیای صنایع مکانیزه کرده و از این طریق بر پیشرفت و توسعه‌ی آن بیافزاید. تا جایی که امروزه انواع بسیاری از محصولات زیبایی و مراقبتی تحت نظر کمپانی‌های مخت
انحلال شرکت سهامی چگونه است؟
پس از انحلال شرکت سهامی مدیر شرکت سهامی دیکر سمتی نخواهد داشت.اگر
امور و کارهای شرکت به اتمام نرسیده باشد باید فردی به عنوان نماینده جهت پیگیری قروض
شرکت انتخاب میشود که مدیر تصفیه نام دارد.
متصدی تصفیه باید انحلال شرکت را مرجع ثبت  وآگهی برای اطلاع یافتن همه اعلام دارد. تا
مدتی که انحلال شرکت آگهی و ثبت نشده باشد در برابر اشخاص ثالث بی اثر می باشد.
موارد انحلال شرکت سهامی
را نام ببرید؟ انحلال بصورت قهری - انحلا

برای انواع ثبت شرکت باید بدانید که بتدریج با تخصصی تر شدن ثبت شرکت ها و تنوع در امور کسب و کار و فعالیت های مؤسسات تولید و خدماتی، برای نظم بخشیدن و رسمیت دادن به  فعالیت های شرکت های دولتی و خصوصی،لزوم قانونی نمودن و ثبت شدن رسمی آنها بیشتر احساس می شد.
به همین خاطر قوانین و مقررات خاصی برای ثبت انواع شرکت به مرحله اجرا درآمد.
هر شرکت سهامی خاص یا سهامی عام به قسمت‌هایی مساوی تقسیم می‌شود که به هر یک از این قسمت‌ها یک سهم گفته می‌شود.

اساسی‌ترین فرق بین یک شرکت سهامی خاص با سهامی عام این است که همه می‌توانند سهام شرکت‌های عام را خرید و فروش کنند ولی سهام شرکت‌های سهامی خاص در مالکیت عده‌ای خاص است.
وقتی که شما یک سهم از شرکت خریداری می‌کنید در فعالیت‌ها، و سود و زیان آن شرکت شریک می‌شوید و سهامدار آن شرکت خواهید بود.
ورقه سهم چیست؟

ورقه سهم سند قابل معامل
انحلال شرکت سهامی چگونه است؟

پس از انحلال شرکت سهامی مدیر شرکت سهامی دیکر سمتی نخواهد داشت.اگر
امور و کارهای شرکت به اتمام نرسیده باشد باید فردی به عنوان نماینده جهت پیگیری قروض
شرکت انتخاب میشود که مدیر تصفیه نام دارد.

متصدی تصفیه باید انحلال شرکت را مرجع ثبت  وآگهی برای اطلاع یافتن همه اعلام دارد. تا
مدتی که انحلال شرکت آگهی و ثبت نشده باشد در برابر اشخاص ثالث بی اثر می باشد.

موارد انحلال شرکت سهامی
را نام ببرید؟ انحلال بصورت قهری - انحل
آیا شما نیز از جمله کسانی هستید که مایل به شروع فعالیت اقتصادی از طریق ثبت و تاسیس شرکت در قزوین می باشند ؟ تا چه حد با شرایط و قوانین ثبت شرکت و مزایای آن آشنایی دارید ؟چنانچه می خواهید در خصوص تاسیس شرکت در قزوین بیشتر بدانید از شما دعوت می شود تا مقاله پیش رو را مورد مطالعه قرار دهید. ما شما را با اطلاعات مورد نیاز آشنا می نماییم.چه نوع شرکتی را می خواهید راه اندازی کنید ؟یک تصمیم مهم که باید قبل از اقدام به تاسیس شرکت بگیرید این است که ساختا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها